(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
Пересадка рогівки - найбільш поширений на сьогодні вид трансплантації.
А наскрізна кератопластика стала звичною процедурою в багатьох клініках. Однак, з роками йде розвиток технік трансплантації та відмова від наскрізної на користь пошарової кератопластики.

Захворювання ендотелію рогівки становлять близько 40% випадків від показань до кератопластики. У багатьох випадках наскрізна кератопластика є зайвою, найчастіше досить лише пересадити ендотеліальні клітини. Саме тому задня пошарова кератопластика в останні роки утвердилася в якості альтернативного рішення при захворюваннях ендотелію рогівки.
При технології DSAEK (Задня Автоматизована Пошарова Кератопластика) трансплантують шар товщиною близько 150 нм, що складається з ендотеліальних клітин і строми. Тоді якDMEK (Кератопластика Десцеметової мембрани) дозволяє ізолювати Десцеметову мембрану та клітини ендотелію без строми, при цьому товщина шару близько 15 нм.
Клінічні переваги DMEK

Пересадка екстра тонких шарів сприяє значно швидшому відновленню зору в порівнянні з DSAEK. Технологія DMEK запобігає проблемам з поверхнею рогівки, не спричиняючи постопераційний астигматизм або міопію, а також заміщує більшу кількість ендотеліальних клітин (розмір графта до 9,5 мм). Як результат, гострота зору в багатьох випадках поліпшується до 0,8 і вище всього за один тиждень після процедури. Завдяки цим надзвичайно хорошим результатам, DMEK може стати стандартною технікою лікування захворювань ендотелію рогівки.
Інструмент для проведення DMEK

Успіх цієї делікатної техніки в значній мірі залежить від якості тонкого графта і дбайливої маніпуляції ним. Важливо, щоб до тонких клітин ендотелію не торкалися і не завдавали їм механічні пошкодження при підготовці або імплантації. Для отримання відтворюваних результатів необхідні стандартизована технологія і специфічний інструмент, які забезпечать безконтактну хірургічну процедуру.
Компанія Geuder пропонує хірургічний набір, який дозволить досвідченим хірургам застосовувати технологію DMEK у своїй практиці. Цей набір дозволяє провести безконтактну підготовку Десцеметового шару та його подальшу трансплантацію через розріз рогівки в 3 мм. Таким чином, DMEK може бути проведена без необхідності накладання швів по закінченню процедури.
За посиланням http://vimeo.com/44500608 Ви можете подивитися відеозапис операції із застосуванням DMEK
Більше про інструменти DMEK від Geuder читайте на сайті http://www.geuder.de/528, 1.

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015