(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
Компанія Ellex Medical Lasers Limited, світовий лідер в області офтальмологічних лазерів і технологій формування зображень, 18 липня 2012 повідомила про отримання знаку СЕ (відповідність європейським стандартам) для свого омолоджуєчого лікування сітківки (Ellex 2RTтм).

Mr. Tom Spurling, СЕО компанії Ellex, говорить: «Цей знак СЄ має велике значення. Лікування за допомогою 2RTтм істотно змінює процес ухвалення рішення пацієнтом і офтальмологом, які стикаються з перспективою лікування сітківки лазером. Ми називаємо це «холодним» лазером, щоб підкреслити безболісність і безпеку процедури для пацієнта. Очікується, що лікування 2RTтмрадикально змінить оцінку офтальмологом співвідношення перевага / ризик для пацієнта.»

«Ellex пишається початком впровадження цієї запатентованої технології, особливо в світлі сильного інтересу з боку європейського ринку.»

«Знак СЕ значно сприяє продажам продукту в Європі, Австралії, Новій Зеландії, частини Південно-Східної Азії, на Середньому Сході і в країнах Південної Америки. Крім цього, він створює підставу для реєстрації продукту в Японії і Китаї », - додає Mr. Spurling.

Слідуючи успішним клінічних випробувань, європейські офтальмологи тепер можуть використовувати Ellex 2RTтм для лікування діабетичного набряку макули, поширеного симптому діабетичної ретинопатії, який викликає зниження гостроти зору. Діабетична ретинопатія - це часте ускладнення від цукрового діабету, яке зустрічається у 2,5 мільйонів людей по всьому світу. Ellex 2RTтм також проходить клінічні випробування в області лікуванні ранньої вікової дегенерації макули (ВДМ), головної причини сліпоти в розвинених країнах.

Ellex 2RTтм генерує наносекундні імпульси лазерної енергії для стимуляції природного біологічного загоєння для лікування хвороб сітківки. Важливо, що ця техніка забезпечує досягнення терапевтичного ефекту без супутніх термальних опіків і болю, які зараз асоціюються з лазерним лікуванням сітківки.

Ellex

Компанія Ellex Medical Lasers Limited - світовий лідер з розробки та виробництва офтальмологічних лазерів і ультразвукових систем, використовуваних офтальмологами для діагностики та лікування очних хвороб. Почавши в 1985 році з виробництва переважно ОЕМ-продуктів, Ellex доріс до поширення на ринку продуктів під власним брендом через філії в США, Японії, Німеччини та Австралії. Більше 16000 систем було продано по всьому світу. Дистриб'юторська мережа на даний час налічує партнерів в більш ніж 100 країнах.

Ellex 2RTтм

Омолоджуюче лікування сітківки (Ellex 2RTтм) - це нетермічне лазерне лікування, яке стимулює природне біологічне загоєння всередині ока. На відміну від традиційного лазерного лікування, Ellex 2RTтм не викликає постійних супутніх ушкоджень чутливих структур ока.

Лазер Ellex 2RTтм генерує короткі наносекундні імпульси світла з низькою енергією для стимуляції процесу клітинного омолодження в цілях збереження та / або поліпшення функціонального зору, сповільнюючи розвиток хвороби. Цей інноваційний підхід зберігає терапевтичний ефект лазерного лікування, в той же час виключаючи термічне пошкодження тканин, властиве традиційному лікуванню сітківки коагулятором.

Ellex 2RTтм здійснюється за допомогою нового лазера, який був розроблений і виготовлений компанією Ellex.

Діабетична ретинопатія

Діабетична ретинопатія - поширене ускладнення від цукрового діабету. Це прогресуюча очна хвороба, яка знижує чутливість сітківки до світла. Якщо її не лікувати, то це може призвести до погіршення зору і сліпоти. Ця проблема настільки актуальна, що діабетична ретинопатія зараз включена в пріоритетний список хвороб Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Найбільш поширена форма хвороби, відома як діабетичний набряк макули, виникає коли рідина з кровоносних судин накопичується в центрі сітківки.

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015