(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
Омолоджуюче лікування сітківки від компанії Ellex (Ellex 2RTтм) - це інноваційне лазерне лікування, яке може позитивно вплинути на життя мільйонів людей , які страждають від хвороб сітківки.

Ellex 2RTтм представляє новітні досягнення в лікуванні сітківки. Це нетермічне наносекундне лазерне лікування, яке стимулює природне біологічне загоєння всередині ока для лікування ряду захворювань сітківки. Ellex 2RTтм зараз проходить клінічні випробування для лікування вікової дегенерації макули і діабетичного набряку макули - двох найбільш поширених причин погіршення зору і сліпоти у розвинених країнах.Механізм дії Ellex 2RTтм 


Ellex 2RTтм розроблений для лікування ряду захворювань сітківки, викликаних порушеннями в пігментному епітелії сітківки і мембрані Бруха. Ці структури відповідають за транспортування енергії та видалення відходів у фоторецепторах сітківки. Ellex 2RTтм стимулює біологічний процес загоєння, що призводить до омолодження клітин і покращенню механізмів транспортування.

Лабораторні дослідження проф. John Marshall, PhD, FRCPath, FRCOphth (Hon), в госпіталі St. Thomas, Лондон, Великобританія, демонструють, що Ellex 2RTтм оновлює весь механізм транспортування сітківки і покращує гідропровідність мембрани Бруха.

Цей процес омолодження оберігає або поліпшує функціональний зір і гальмує розвиток захворювання - без супутніх ушкоджень розташованих вище на сітківці фоторецепторів - паличок і колб.

Наносекундна лазерна технологія

Ellex 2RTтм генерує ультрашвидкі наносекундних лазерний імпульс - радикально відрізняється від застосовуваного в даний момент лазерного лікування.

Для того щоб викликати терапевтичний ефект без постійних супутніх ушкоджень, характерних для традиційного термічного лазерного лікування сітківки, Ellex 2RTтм використовує унікальну твердотільну наносекундну лазерну технологію. Ця запатентована технологія дозволяє доставляти лазерну енергію точно і вибірково в наноскопічні цілі в клітинній структурі вікового пігментного епітелію сітківки, не викликаючи термічну деструкцію сітківки.

Для кращого розуміння того, чим наносекундна лазерна технологія Ellex 2RTтм відрізняється від застосовуваного в даний момент лазерного лікування сітківки, наведемо такий приклад: якщо наносекундний лазерний імпульс Ellex 2RTтм розмістити на шкалі з відстанню, де один лазерний імпульс буде дорівнювати відрізку в 3 см, то термічний лазерний імпульс при традиційній фотокоагуляції сітківки буде дорівнює відстані в 1000 км.

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015