(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
На сьогоднішній день формула SRK II вважається некоректною і не використовується всвіті

Що дорожче, здоров'я чи гроші?

Багато хто, прочитавши це питання, порахують його риторичним. І дійсно, у нас в країні криза, як в масштабах країни, так і в масштабах галузі. Медична система України, яка і без того має безліч проблем і невирішених питань, прийшла до кризи зовсім непідготовленою. Падіння рівня життя різко позначається на здоров'ї пацієнтів, які вирішують відкладати свої проблеми зі здоров'ям до «кращих часів». А катаракта - вона ж не болить. Чому не почекати, коли долар стане знову по 8? Одночасно різко зростає активність громадян, спрямована на самолікування, яке і так завжди було дуже поширене.

У чому ж реальна причина, що пацієнти вирішують пересидіти кризу?

Щороку ось вже впродовж останніх декількох років (і навіть тоді, коли про кризу ще й не думали) в Україні реєструється понад 400 тисяч хворих на катаракту, але тільки кожен четвертий з них отримує належне лікування. Чому ж так відбувається, і чи правда те, що у всіх цих 300 тисяч дійсно немає грошей на лікування? Або їх зупиняють інші причини?

Але правда така, що у них просто немає повної і правдивої інформації про цю хворобу. Правда в тому, що у нас настільки поширені міфи про катаракту і методи боротьби з нею, що пацієнт свято вірить у них, і продовжує роками жити з порушеннями зору.

А яка насправді потреба у пацієнта? - Бачити добре. А він в основному і не підозрює, що це можливо. Він уже давно змирився, що він старий і приймає свою катаракту як належне, або його діти приймають катаракту як норму.

Справжня проблема в нашому випадку - це ті галузі, які вселили Вашим пацієнтам, що є щось важливіше здоров'я. Електронні гаджети, наприклад, або поїздки на курорти, де по all inclusive можна їсти шкідливе і пити спиртне ... прямо-таки аж "даром". Адже люди не перестали заправляти авто, ходити в кіно і кафе, купувати житло або долар по 25грн!

Так, нам нав'язують рекламою інші потреби. Ніхто не говорить - що повернути зір так легко і швидко, що це дійсно робить людей щасливими. Так, держава нам ніяк не допомагає. Але ми можемо самі зробити дуже багато для зміни ситуації. Давайте  допомагати пацієнтам купувати правильні речі - здоров'я! 

Чи розглядаєте Ви можливість імплантації мультифокальних ІОЛ у пацієнтів з супутніми захворюваннями, такими як ВМД (вікова макулярна дегенерація), глаукоми або діабет?

Джордж Л. Аліо, МД, ФД, член ред.колегії видання "Новини хірургії очей"

Ні, тому що дисперсія світла викличе у таких випадках візуальні дефекти.

Мультифокальні ІОЛ преміум лінзи, які створені з метою поліпшення ближнього і проміжного зору шляхом ділення світла в різних оптичних зонах. Це розділення світла робить енергетичний фокус на різних рівнях зорової осі, із втратою контрастної чутливості в більшості моделей і потенціалом для світлових явищ (відблисків і засвітів), що йдуть від конкретного оптичного зображення, яке створюється при мігруванні світла до різних осередків.

Я розглядаю мультифокальні ІОЛ для пацієнтів із нормальним візуальним потенціалом. Опираючись на свій особистий досвід і на декілька незалежних доповідей інших дослідників, я очікую хороші візуальні і рефракційні результати, нормальну оптичну поведінку і хороший прогноз з точки зору нейроадаптації.

Зважаючи на це, я не використовую мультифокальні лінзи у пацієнтів, що мають потенціал розвитку ВМД, глаукому або цукровий діабет з діабетичною ретинопатією. Інші умови, такі як дистрофія сітківки (пігментний ретиніт) теж є протипоказаннями. Причина цього протипоказання насправді є дисперсія світла вздовж зорової осі. Пацієнти з низькою контрастною чутливістю, у зв`язку з різними патологіями, будуть мати ускладнення при імплантації мультифокальних ІОЛ через додаткове розфукусування світлових променів.

Акомодаційні ІОЛ є кращим вибором в таких випадках, так як вони не впливають на розподіл світла вздовж зорової осі і можуть покращити ближній зір. Деякі лінзи з певними мультифокальними можливостями, такі як Crystalens (Bausch + Lomb), в результаті додавання дуже низького ближнього зору, також є можливим варіантом. У той час як вони не мають негативного впливу на візуальну якість, вони можуть запропонувати деяке поліпшення зору на середню відстань, що дуже зручно для більшості пацієнтів з адекватним візуальним потенціалом більш ніж 20/30. В майбутньому нові конструкції лінз із низькою втратою контрастної чутливості або навіть, взагалі без втрати контрастної чутливості, знайдуть застосування в цих проблемних випадках.

Примітка: Доктор Аліо не має фінансової зацікавленості в Crystalens, але є консультантом для Bausch + Lomb.

Магда Рау, ДМ,  член ред.колегії видання "Новини хірургії очей"

Так, в добре відібраних випадках ВМД

ВМД (вікова макулярна дегенерація), глаукома та діабет раніше були абсолютними протипоказаннями для використання мультифокальних ІОЛ. Але в останні роки все змінилося. Були розроблені нові вдосконалені конструкції мультифокальних ІОЛ.

Ми знаємо, як різні типи і моделі мультифокальних ІОЛ поводять себе в оці, що являється потенційними проблемами і як їх уникнути. З іншого боку, все більша кількість пацієнтів спеціально просять саме їх і вони сильно орієнтовані на зорову незалежність від окулярів.

Звичайно, коли присутні супутні захворювання, кожний випадок повинен оцінюватися ретельно і індивідуально. Чи може імплантація мультифокальної лінзи принести користь пацієнту і як надовго? Який прогноз співвіснування захворювання? Що таке середня тривалість життя пацієнта?

Як правило, я не імплантую мультифокальні ІОЛ пацієнтам з сухою або вологою ВМД. Єдиним винятком є початкова стадія макулопатії з макулярною друзою, при тому, що не зафіксовано прогресування, не менш як, протягом 1 року, і не виявлено жодних змін полів зору за сіткою тестування Амслера.

Первинна відкрито-кутова глаукома, яка добре компенсується одним або двома препаратами і без змін в полі зору, за ОКТ-СНВС (оптична когерентна томографія шару нервового волокна сітківки) або НRТ(гейдельбергська ретинальна томографія), не є, на мій погляд, протипоказанням. Є випадки, коли довгострокова медична терапія викликає жорсткість зіниці, і в цих випадках, я уникаю мультифокальних ІОЛ, якщо діаметр зіниці менше 3,5 мм. Однак імплантацію дифракційної мультифокальної ІОЛ, що не залежить від розміру зіниці, можна розглядати у пацієнтів з вузькою зіницею.

Навіть діабет, коли він добре компенсується лікуванням інсуліном, не є протипоказанням для імплантації мультифокальної ІОЛ. Перед операцією, я виконую флуоресцентну ангіографію, щоб виключити множинні аневризми і наявність менш периферійних васкуляризованих областей сітківки, які невидимі на біомікроскопії. Таким чином, я виключаю ризик прогресування діабетичної ретинопатії, яка є протипоказанням для імплантації цих лінз.  

Примітка: У наведеному матеріалі немає товарів або компанії, що потребують розкриття фінансової інформації.

Новий ширококутний 40MHz UBM зонд ультразвукової системи Eye Cubed V4 від компанії Ellex

Як ми вже повідомляли 12 грудня 2013 в Києві відбувся перший в Україні SLT-симпозіум з живоюхірургією.

Область и результаты применения нового
поколения ИОЛ Add-On: модель A4W от 1stQ

Гангольф Саудер, 
доктор медицины


Андреас Кордес, 
доктор медицины
Коаксіальна MICS методика може забезпечити безперервні стабільні умови передньої камери ока.

Следующая статья в эл.книге об SLT от компании Ellex написана Д-ром Эндрю Ивачем (США), который в своей практике активно использует селективную лазерную трабекулопластику

Начинаем публикацию серии статей из эл.книги по SLT. Автор первой статьи Д-р Лоуренс Ф. Джиндра (США)

Із наших попередніх статей, присвячених семінару з AddOn ІОЛ на Конгресі НімецькихОфтальмохірургів, ви вже дізналися показання до імплантації AddOn ІОЛ

addon_profil.jpg У ході семінару, що проходив у рамках Конгресу НімецькихОфтальмохірургів та присвяченому AddOn ІОЛ, д-р Андреас Кордес (Andreas Cordes) представив учасникам 

Данный вебинар был создан компанией Ellex по материалам выступления доктораJames H. Johnson, MD на ААО 2012 в Чикаго.

Данный вебинар был создан компанией Ellex по материалам выступления доктора Tin Aung, PhDна ААО 2012 в Чикаго.

Данный вебинар был создан компанией Ellex по материалам выступления доктора Andrew Iwach, MD на ААО 2012 в Чикаго.

В 2012 году Всемирный офтальмологический конгресс (World Ophthalmology Congress) собрал более 8000 офтальмологов в Абу-Даби (ОАЭ).

Глаукома, «тихий вор зрения», приводит к прогрессирующей и, в конечном итоге, полной потере зрения.

Пересадка рогівки - найбільш поширений на сьогодні вид трансплантації.

Компанія Ellex Medical Lasers Limited, світовий лідер в області офтальмологічних лазерів і технологій формування зображень, 18 липня 2012 повідомила про отримання знаку СЕ (відповідність європейським стандартам)

Омолоджуюче лікування сітківки від компанії Ellex (Ellex 2RTтм) - це інноваційне лазерне лікування, яке може позитивно вплинути на життя мільйонів людей

У лікарській практиці бувають випадки, коли післяопераційна рефракція пацієнта не збігається з розрахунковими показниками.

Січень 2010

OPTOMETRYTIMES

Зосередимо увагу на здоров’ї очей

Введення у точну фотодеструкцію

Фотодеструктивний лазер NdYAG - це важлива частина сучасної офтальмології. В основному фотодеструкторивикористовуються для задньої капсулотомії.Фотодеструктори - це лазерні «скальпелі»,

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015