(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb
Компанія Reichert ® представляє оновлений Аналізатор реакції ока (Ocular Response Analyzer ®), тепер в єдиному корпусі!Компанія Reichert Technologies з гордістю оголошує про появу оновленого Аналізатора реакції ока (ORA) наступного покоління, об'єднаного в один корпус.

Нагадаємо, що Reichert - піонер у створенні приладів для вимірювання біомеханічних властивостей рогівки з отриманням гістерезису рогівки і істинного внутрішньоочного тиску, (так званого ВГД з компенсацією рогівки (IOPcc)).

З моменту появи першого покоління ORA в 2005 році, Reichert продовжує революцію біомеханіки ока. Новий ORA забезпечує кращу загальну якість сигналу і поліпшену повторюваність вимірювань для більш надійного результату. Привабливий, більш компактний корпус усуває необхідність в окремому ПК і оптимізує використання дискового простору. Новий пристрій набагато простіше у використанні, завдяки сенсорному екрану з інтуїтивно зрозумілим для користувача інтерфейсом, інноваційним лівим або правим монтажем, 180-градусним обертанням і нахилом екрану. Внутрішній процесор, операційна система і 160 Гб жорсткого диска забезпечує швидку і безперебійну роботу. Прилад також доступний з опціональним моторизованим упором для підборіддя.

За минулі 7 років ORA зробив тему біомеханіки ока однією з головних тенденцій в офтальмології. На сьогоднішній день опубліковано більше 200 статей на цю тему, і біомеханіка ока перейшла з чисто наукового інтересу до щоденного клінічного застосування.

При порівнянні двох параметрів в одному дослідженні, рогівковий гістерезис виявився незалежним і більш вираженим індикатором прогресування глаукоми, ніж показник товщини центру рогівки (ССТ). Крім того, вимірювання ВГД з компенсацією рогівки (IOPcc), отримане динамічним двонаправленим процесом аппланаціі (сплющування рогівки) ORA, менше залежить від властивостей рогівки і є кращим індикатором глаукоми, ніж тонометрія Гольдмана.

У рефракційній хірургії, де раннє виявлення можливого кератоконуса має першорядне значення, рогівковий гістерезис ORA і фактор опору рогівки (CRF), а також морфологічні характеристики вимірювальних сигналів виявилися цінним інструментом у визначенні біомеханічних патологій рогівки. Нове, опціональне програмне забезпечення KMI (Індекс відповідності кератоконусу) є серйозним проривом в цій області.

Розвиваючи і вдосконалюючи ORA протягом 10 років при тісній співпраці з провідними офтальмологами і оптометристами з усього світу, компанія Reichert змогла впровадити отримані знання в нову модель пристрою. Удосконалення, внесені в новий ORA підвищують його клінічну ефективність і актуальність. А ви вже використовуєте цю захоплюючу технологію в своїй практиці?

Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015