(044) 501-40-70 tmx@tmx.kiev.ua
fb

1stQ GmbH  Найбільший виробник інтраокулярних лінз преміум-класу в Німеччині. Продуктова лінійка розроблена відповідно з головним слоганом компанії - форма слідує за функцією. Як незалежний виробник медичного обладнання в Німеччині, 1stQ® символізує найвищу якість продукції для лікування катаракти. Якість означає, що день у день фахівці з багаторічним досвідом і самовідданістю працюють в 1stQ®, щоб зберегти блага зору кожній людині, в тому числі і людям з катарактою. Тому дослідження і розробки повинні бути строго орієнтовані на природні функції людського ока, що є для керівним принципом. Логічним наслідком цього принципу є правило «Форма слідує за функцією» .1stQ® допомагає офтальмохірурги в досягненні найкращого візуального результату.
Власна розроблена концепція ІОЛ 1st functional® в даний час працює на світовому рівні. Так як лінзи 1stQ® можуть легко комбінуватися з індивідуальними функціями, задовольняються всі запити пацієнтів економічним способом. Потреби в інноваційних функціях. Ціль 1stQ®, що спеціалізується в області катаракти, - розвиток і вдосконалення інтраокулярних лінз з інноваційною функціональністю. Тим самим, інтраокулярні лінзи1stQ®, є найвищим стандартом якості в хірургії катаракти. Власні розробки, такі як AddOn® ІОЛ і концепції 1stQ functional®, створюють імпульси по всьому світу для розвитку методів лікування в очній хірургії.
У центрі уваги 1stQ® є збереження повноти зору, яка залишається навіть після видалення катаракти. На підставі наукових досліджень і структурованої зворотної інформації від пацієнтів, 1stQ® розроблені спеціальні ІОЛ. Дизайн таких ІОЛ завжди відповідає вимогам найвищої функціональності. Функціонально-орієнтований підхід інтраокулярних лінз (ІОЛ) 1stQ® забезпечує краще, індивідуально адаптоване рішення для кожного пацієнта.

Більше про компанію 1stQ® та її продукти Ви можете дізнатися на її офіційному сайті: www.1stq.de, а також на ресурсі для пацієнтів www.1stq.com.ua
 Geuder Німецька компанія, що займає лідируючі позиції з виробництва устаткування для хірургії катаракти, вітреоретинальної хірургії, витратних матеріалів для вітреоретинальної хірургіі.Geuder - один з лідируючих виробників інноваційних офтальмологічних інструментів і систем. Офтальмологи з більш ніж 90 країн покладаються на абсолютну точність і надійність більш ніж 3000 різних продуктів Geuder.

Головний пріоритет: потреби хірургів.
Знання Geuder про нових хірургічних процедурах і зміні вимог, що пред'являються до хірургічних інструментів і системам, грунтуються на результатах постійного спілкування з хірургами. Це дозволяє компанії не тільки відповідати поточним вимогам галузі, а й задовольняти індивідуальні потреби. Geuder досі справляє точний інструмент, на якому стоїть персональна підпис доктора. Ремонтний сервіс компанії дозволяє хірургам користуватися інструментом все життя.

Унікальність: наші фахівці
Geuder знає, що основа їхнього успіху - це традиційна майстерність. З часу заснування компанії Гансом Гойдером Старшим в 1951 році в Хідельберге її співробітники придбали безцінний досвід. У Geuder працюють більше 40 фахівців з виробництва хірургічного та мікрохірургічного інструменту, а також інженери, які є одними з кращих фахівців у цій галузі. Багато з них працюють вже десятиліттями і є безперечними фахівцями. Їх прихильність своїй справі дозволяє знову і знову робити для клієнтів Geuder можливим те, що до цього здавалося неможливим.

60-річний досвід: хороша база для всіх співробітників
Однак, для управління майбутнім недостатньо покладатися тільки на минуле. Насправді Geuder вже визначає курс на майбутнє. Щороку приступають до стажування молоді фахівці, які 3,5 роки вчаться майстерності виготовлення хірургічного інструмента. Даючи їм додаткові 5 років досвіду роботи, компанія знає, що забезпечує нове покоління фахівців, які продовжать задовольняти постійно зростаючий попит на ринку.

Geuder: для інновацій та доброго зору
У компанії Geuder створені всі умови, необхідні не тільки для проходження розробкам і трендам, але і для їх створення. Компанія бере участь у програмі «Pro-Inno II» (Німеччина), заснованої Федеральним Міністерством Освіти та Досліджень та співпрацює з такими партнерами, як Fraunhofer Institute, в плані тестування покриттів і біосумісних матеріалів. Таким чином Geuder сподівається забезпечити необхідні кошти для розробки майбутніх технологій.

Більше про компанію Geuder та її продукти Ви можете дізнатися на її офіційному сайті: www.geuder.de
Zeiss Світовий лідер у виробництві світлової мікроскопії, лазерної скануючої мікроскопії, офтальмологічного обладнання, хірургічних мікроскопів, електронних мікроскопів, контрольно-вимірювальних машин (Німеччина).
http://www.zeiss.com

Світовий лідер у виробництві світлової мікроскопії, лазерної скануючої мікроскопії, офтальмологічного обладнання, хірургічних мікроскопів, електронних мікроскопів, контрольно-вимірювальних машин.

Компанія заснована в 1846 році в Єні (Німеччина) і на сьогоднішній день має близько 30 виробничих майданчиків і більше 50 сервісних та торговельних представництв по всьому світу. Група компаній Carl Zeiss складається з шести бізнес-напрямків, які включають 14 самостійних бізнес-одиниць.
БІЗНЕС-ГРУПА CARL ZEISS включає наступні напрямки:
Мікроскопія
http://www.zeiss.de/microscopy
Carl Zeiss - розробник та постачальник інноваційних систем мікроскопії для біомедичних досліджень та матеріалознавства. Сучасні технології дозволяють дослідникам спостерігати найтонші структури і вивчати процеси в живих організмах. Так технологічні інновації приносять нові знання і ведуть до нових відкриттів.

Медичні технології
http://www.meditec.zeiss.com/
Медичні системи від Carl Zeiss використовуються в офтальмології, нейрохірургії, отоларингології, стоматології. Технології Carl Zeiss також використовуються для фундаментальних досліджень у галузі медицини. Системи діагностики і лікування допомагають лікарям досягати кращих результатів.

Турбота про зір
http://www.zeiss.com/vision
Ellex №1в світі - експерт в області лазерного обладнання та ультразвукових систем преміум класу (Австралія).
Ellex - всесвітньо відома компанія, яка пропонує саму повну лінійку офтальмологічних лазерів у світі. Це всі типи рішень для всіх клінічних ситуацій.
1985 - еволюція Ellex починається, коли Quentron Electronics, австралійська лазерна компанія, отримує грант від австралійської держави на розвиток лазерної технології для застосування в офтальмології.
1988 - Ellex запускає свій перший офтальмологічний лазерний продукт - Laserex LQ1106 YAGфотодеструктор - для лікування вторинних катаракт.
1992 - Ellex підписує договір про Виробниках оригінального устаткування (ОЕМ) з Alcon для розробки і постачання лазерної системи Alcon 3000LE на платформі фотодеструктор Laserex. На сьогодні, більше 2000 таких систем 3000LE встановлені по всьому світу.
1995 - Ellex відкриває підрозділ в Міннеаполісі для забезпечення продажу та обслуговування в США.
1996 - Впровадження оригінального Super Q®, який стає найпопулярнішим  фотодеструктором в офтальмології.
1999 - Ellex вступає в ОЕМ договір з Coherent (зараз Lumenis) для розвитку лазерного фотодеструктора AuraTM YAG, на основі платформи фотодеструктора Laserex. Більше 900 таких систем встановлені по всьому світу до закінчення терміну договору в 2004 р
2000 - Ellex виводить на ринок фотокоагуляції Integre®, твердотільний, зелений фотокоагулятор. Integre® - це перший і єдиний зелений лазер, який включає в себе лазерний резонатор і щілинну лампу.
2001 - Ellex вступає в другу ОЕМ угоду з Coherent для розробки і постачання Selecta DuetTMSLT лазерної системи для глаукоми. Більше 500 таких систем були випущені на ринок в рамках цієї угоди, яке завершилося в березні 2006 р
2003 - Ellex відкриває філію в Японії з офісами в Токіо і Осаці для забезпечення продажу та обслуговування.
2004 - Ellex розгортає агресивну стратегію для прискорення процесу розробки своєї продукції, розширюючи її лінію до повного набору лазерів для лікування катаракти, сітківки та глаукоми.
2005 - Ellex переводить свій бізнес від ОЕМ для того, щоб стати першим брендом в офтальмології, працюючи виключно під ім'ям Ellex.
Ellex запускає комбіновану лазерну систему TangoTM SLT / YAGдля лікування глаукоми. Сьогодні, більш 1000 Ellex SLT лазерних систем встановлено по всьому світу.
2006 - Ellex відкриває підрозділ в Австралії, щоб надати доступ до сучасних технологій офтальмологів в Австралії, Новій Зеландії і Тихому Океані.
Ellex відкриває філію продажу та обслуговування в Клермон-Ферран, Франція, для посилення підтримки компанії на зростаючому європейському ринку.
Ellex входить на ринок багатоколірного фотокоагулятора при запуску Integre DuoTM, першого світового лазерного фотокоагулятора, який дає клінічно доведені зелені та червоні промені.
Ellex розширює портфоліо своєї продукції, включаючи діагностичні ультразвукові установки за допомогою придбання Innovative Imaging, Inc в Каліфорнії.
2008 - Ellex починає програму клінічних досліджень для регенеруючої терапії сітківки (Ellex 2RTTM) - успішний лазерної терапії для лікування захворювань сітківки.
Ellex відкриває пряме підрозділ продажів в Майнхаузене для продажів і обслуговування в Німеччині.
2010 - Ellex оголошує про позитивні результати клінічних досліджень для Ellex 2RTTM в лікуванні вікової макулярної дегенерації і діабетичної ретинопатії - двох основних причин втрати зору в розвиненому світі.
Ellex запускає Integre YellowTM, перший і єдиний потужний, інтегрований жовтий фотокоагулятор.
Ellex запускає ультразвукову систему нового покоління Eye CubedTM, таким чином переносячи ультразвукові обстеження на наступний рівень.
2013 - Компанія Техномедекс Груп спільно з компанією Ellex (Австралія) провели перший в історії української офтальмології SLT-симпозіум з живою хірургією за участю всесвітньо відомого експерта в області SLT д-ра Лоуренса Ф. Джіндра (Lawrence F. Jindra, MD, New York, USA). Захід відбувся 12 грудня 2013 в Києві.
2014 -Компанія придбала бізнес iScience Interventional Inc., зокрема виробництво мікрокатетерів iTRACK ™ 250 для каналопластікі. Каналопластіка є ефективною і перспективною хірургічною методикою в нормалізації ВГД. Ефект операції полягає у відновленні показників гідродинаміки і забезпечує безпрецедентний рівень ефективності та безпеки при хірургічному лікуванні глаукоми.
Також Еllex запустила інформаційний ресурс, присвячений темі каналопластікі www.canaloplasty.com. Даний ресурс, призначений для лікарів і пацієнтів, надає велику кількість освітньої інформації, відео, рад лікарям і пацієнтам.
SciCan Передовий виробник касетних стерилізаторів швидкої дії (Канада).
Компанія була заснована в 1957 році. Зараз SciCan - це ніж більше 50 років досвіду роботи на ринку охорони здоров'я. Саме інноваційні розробки у сфері стерилізації SciCan були першими і всесвітньо визнані в середині 1980-х.
завдяки стабільному зростанню і розширенню компанії, зараз SciCan є лідером в області інфекційного контролю в більш ніж 100 країнах по всьому світу:
SciCan Dental - Комплексні системи, розроблені для задоволення самих високих міжнародних стандартів і запобігання потрапляння і поширення інфекцій до персоналу і пацієнтів.
SciCan в офтальмології - це перевірене часом і практикою, найбільш ефективне вирішення питання стерилізації в офтальмохірургії.
Reichert Піонер в області безконтактної тонометрії. Виробник діагностичного обладнання високої якості за помірними цінами (США).
Історія Reichert Inc. налічує вже понад 150 років, і зараз компанія продовжує бути світовим лідером в розробці і виробництві високоякісних діагностичних інструментів та обладнання для офтальмологів, оптик та центрів лікування ока. Продукція компанії використовується для широкого ряду операцій, від загального тестування зору до діагностики таких захворювань, як глаукома і макулярна дегенерація. Винахідники таких приладів, як діоптриметр, фороптор і Бесконтактний тонометр, слідуючи своїм усталеним традиціям, Reichert впроваджують на ринок новаторські продукти, у тому числі що заслужили високу оцінку TONO-PEN, Ocular Response Analyzer і Foresee PHP.

Мета Reichert - лідерство в сфері офтальмології шляхом забезпечення найвищої якості та інноваційності інструментів для окулістів. Продовжуючи випускати традиційні інструменти, необхідні в щоденній практиці, і пропонуючи революційні діагностичні прилади, Reichert стає основним джерелом для докторів, які відкривають нову практику, замінюють старі інструменти або обладнують свій кабінет за останнім словом техніки.
Optos Відомий англійський бренд - виробник ОСТ преміум класу. Пропонує також багатофункціональні УЗД середнього цінового
діапазону для всіх офтальмологів.

Компанія Optos plc спеціалізується «на сітківці» Мета її роботи - бути впізнаваним лідером у наданні офтальмологів устаткування і рішень, що допомагають підвищити якість лікування пацієнтів.

Устаткування Optos формує унікальне цифрове зображення сітківки з високим дозволом і ультрашироким полем охоплення, відображаючи близько 82% сітківки (optomap). Optos має ряд продуктів, призначених для різних потреб клієнтів і їх пацієнтів.

Daytona - нове покоління приладів з передовою технологією обробки зображень сітківки, ультрашироким полем (200 °) і ультрависокою здатністю зображення для полегшення виявлення хвороб, управління і проведення клінічних аналізів від центру сітківки до периферії.

У 2011 році Optos придбала компанію OPKO Instrumentation, тим самим додавши в свій портфель діагностичні прилади OCT і оптичні ультразвукові сканери, використовувані для діагностики та управління ходом лікування хвороб ока.
Texel от Eagle Optics Відомий індійський виробник інракулярних лінз високої якості.
BVI Beaver Visitec Компанія Beaver Visitec International, відома раніше як BD Medical - офтальмологічні системи, поєднує  торгові марки, що користуються довірою: мікрохірургічні леза і ножі Beaver, канюлі та інструмент Visitec, продукція для осушення ока Merocel і Weck-Cel, продукція для електрохірургії Wet-Feld.


Наші проекти

project

ЛазерМед

Офтальмологічна клініка в Чернігові «Лазермед» - це спеціалізований центр офтальмології, який надає комплексну лікувально-діагностичну офтальмологічну допомогу...
Подробнее

Відгуки наших клієнтів

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015

"За время пребывания системы Eyecubed в клинике
мы широко использовали аппарат для получения
данных аксиальной длины глаза при катарактах,
измеряли глубину передней камеры и толщину
хрусталика при узком УПК и повышеном ВГД ...

Иванишин Е.С.

Старшый врач диагностического
отделения клиники «Эксимер»

Июнь 2015